Spoločenské akcie

Priestor reštaurácie sa výborne hodí na usporiadanie spoločenských podujatí. Disponujeme 2 miestnosťami pre 30 a 50 hostí, ktoré je možné od seba plnohodnotne oddeliť, ale aj ich nenútene prepojiť. 

Veľkým plusom je aj skvelá lokalita v centre mesta s množstvom parkovacích miest. Sme ideálnym miestom pre: jubileá, krsty, promócie, firemné obedy, ale aj teambuildingové či vianočné večierky.

Rezervácie na Vianočné, koncoročné a novoročné večierky v plnom prúde.

Svadobná hostina a svadobná veselica

Reštaurácia Paprika svojou polohou len pár metrov od obradnej siene mestského úradu je ideálnym miestom pre svadobné hostiny. Variabilita priestoru umožňuje  usporiadanie tak malých svadieb od 10 do 30 osôb, ako aj väčšie hostiny pre cca 50 osôb.  Svadobčanom ponúkame útulné rodinné prostredie, možnosť doniesť si vlastné víno a alko, zákusky, sladkosti aj slané. Gastroponuka obsahuje viacero osvedčených variánt, alebo si dohodneme individuálne menu na mieru.
Rezervácia termínu odporúčame až po obhliadke a vzájomnej konzultácii.

Rodinné oslavy, stretnutia, posedenia

Jubileá, krsty, stretávky, promócie, kary, pravidelné stretnutia od 10 do 80 hostí. Pokojné rodinné prostredie s  možnosťou doniesť si vlastné víno, alko, zákusky. 

Firemné večierky, tímbilding, školenia

Ničím nerušené prostredie a veľká variabilita priestoru umožňuje mnoho variánt pre splnenie požiadaviek menších aj väčších skupín.  Kapacita s pevným sedením do 50 osôb, firemné večere formou bufetových stolov až do 100 osôb. V prípade pravidelných podujatí vieme dohonúť špeciálne podmienky.

Samozrejmosťou je zabezpečenie parkovania na priľahlom parkovisku, či internetové wifi pripojemnie.
Rezervácia termínu odporúčame až po obhliadke a vzájomnej konzultácii.

Tínejdž párty

Narodeninové, meninové  oslavy pre „tínejdž“ skupinu. Sú „pristarí“ pre detské oslavy, alebo „primladí“ pre tie bežné.

U nás im ponúkneme jednoduché moderné jedlo s nealko nápojmi, žiadne cigarety, alkohol. K tomu priestor Playstation, Xbox, futbal, tanec – moderné IT technológie.

Všetko v peknom prostredí, ktoré mladých zaujme a rodičia budú spokojní.
Rodičia môžu sedieť v oddelenej kaviarenskej časti. Prípadne si za ten čas vybavia čo potrebujú lebo sú v centre.pri šálke vynikajúcej kávy tieste